GüNDEM Haber Girişi : 20 Nisan 2023 08:00

Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu'ndan olay yorum! Kırmızı kartlar doğru mu?

Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu'ndan olay yorum! Kırmızı kartlar doğru mu?

Süper Lig'in 30. haftasında Başakşehir ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. İlk yarıyı 1-0 geride kapatan sarı-lacivertli takım Joao Pedro'nun son 5 son dakikada attığı 2 golle sahadan 2-1 galip ayrıldı ve liderlik yarışına tutunmaya devam etti. Maçta tartışmalı pozisyonlar meydana gelirken, Erman Toroğlu, Ahmet Çakar, Gürcan Bilgiç çok çarpıcı sözler söyledi. İşte tüm detaylar... Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında Başakşehir evinde Fenerbahçe'yi konuk etti. İlk yarıyı Aleksic'in golüyle 1-0 önde kapatan Başakşehir, ikinci yarıda Joao Pedro'nun son 5 dakikada kaydettiği gollere engel olamadı ve Fenerbahçe sahadan 2-1 galip ayrıldı.

Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında Başakşehir evinde Fenerbahçe'yi konuk etti. İlk yarıyı Aleksic'in golüyle 1-0 önde kapatan Başakşehir, ikinci yarıda Joao Pedro'nun son 5 dakikada kaydettiği gollere engel olamadı ve Fenerbahçe sahadan 2-1 galip ayrıldı. Son haftalarda geriden gelerek kazanmaya devam edem Fenerbahçe, Galatasaray ile arasındaki puan farkını yeniden 6'ya indirdi ve zirve yarışında tutunmaya devam etti.Başakşehir'in 9 kişi kaldığı maçta tartışmalı pozisyonlar yaşanırken, hakem kararları da eleştirilere sebep oldu. SABAH Spor'un usta kalemleri Erman Toroğlu, Bülent Timurlenk, Gürcan Bilgiç ve Ahmet Çakar, maçta yaşananlar hakkında çok çarpıcı sözler söyledi.

Başakşehir'in 9 kişi kaldığı maçta tartışmalı pozisyonlar yaşanırken, hakem kararları da eleştirilere sebep oldu. SABAH Spor'un usta kalemleri Erman Toroğlu, Bülent Timurlenk, Gürcan Bilgiç ve Ahmet Çakar, maçta yaşananlar hakkında çok çarpıcı sözler söyledi GÜRCAN BİLGİÇ: 'BİZ BURADAYIZ, VAZGEÇMEYİZ' DEDİLER
Hani;

GÜRCAN BİLGİÇ: 'BİZ BURADAYIZ, VAZGEÇMEYİZ' DEDİLER Hani; "anlatılmaz, yaşanır" derler ya, işte böyle bir maç yaşandı. 2011'de nefes nefese geçen sezonda da, puanı "Aslan"ın midesinden çıkarmışlardı. Buca'da 3-0 yenikken, Gaziantep'te uzatmalarda Andre Santos ile sarılmışlardı yarışa… Temposu düşük maçta, Başakşehir'in ördüğü duvara çarparak aradılar golü. Arda Güler'i ön tarafta istedi Jesus, İrfan Can Kahveci'den vazgeçmek istemedi. Ama öyle bir 45 dakika geçti ki; takımın tümü "sarsak" olmayı seçti. Samet'in ayağındaki topu Aleksic'in ayağına vermesi bir yana, Oosterwolde nerede duracağını bilemez haldeydi. Genç Arda'ya öyle bir baskı geldi ki, ne yüzünü dönebildi ne de oyuna katkı sağladı. Rossi sürekli zorlayıp, top kaybetti. Dört gün önce pas hatası yoktu Ankaragücü karşısında.  

"BAŞAKŞEHİRLİ OYUNCULAR ÇOK BEYEFENDİ FUTBOLCULARMIŞ" Aynı sarı ve kırmızıları Fenerbahçe'nin, Galatasaray'ın, Beşiktaş'ın aleyhine kullanabiliyorsa o zaman ona "Helal olsun" derim. Futbolculara öyle kartlar verirsen, sinirlendirirsen, sonra o futbolculara kırmızıları yapıştırırsın. Ama şunu söyleyeyim; "Başakşehirli futbolcular çok beyefendi futbolcularmış." Fenerbahçe yine son dakikalarda sıçradı. Yine iyi futbol oynamadılar ve direkten döndüler. Maalesef Türkiye'de futbol böyle oynanıyor… Herkes kaderine razı olsun.