GüNCEL Haber Girişi : 12 Eylül 2023 09:46

Akaryakıt fiyatlarına çok ama çok büyük zam geliyor! Bu zam kontak kapattırır

Akaryakıt fiyatlarına çok büyük zam geliyor. Brent petrol ve dolardaki artış sonrası artık araç kullanmak çok zor hale gelecek.  Brent petrolün zirvede olması ve dolar kurundaki yüksek seviyeler akaryakıt fiyatları üzerinde etkili olmaya devam ederken “Benzine, motorine zam indirim var mı?” , “Akaryakıt fiyatları bugün ne kadar, kaç TL?” sorularına yanıt arayanlar için flaş bir gelişme yaşandı. Mazot fiyatları zamlanıyor.

Brent petrolün zirvede olması ve dolar kurundaki yüksek seviyeler akaryakıt fiyatları üzerinde etkili olmaya devam ederken “Benzine, motorine zam indirim var mı?” , “Akaryakıt fiyatları bugün ne kadar, kaç TL?” sorularına yanıt arayanlar için flaş bir gelişme yaşandı. Mazot fiyatları zamlanıyor.

Petrol fiyatları yeni haftanın başında yaklaşık 10 ayın en yüksek seviyesinden düşerek geçtiğimiz ayki muhteşem rallinin ardından bugün 88 dolar civarında hareket ediyor.

Petrol fiyatları yeni haftanın başında yaklaşık 10 ayın en yüksek seviyesinden düşerek geçtiğimiz ayki muhteşem rallinin ardından bugün 88 dolar civarında hareket ediyor. Motorinin litre fiyatına 13 Eylül Çarşamba gününden geçerli olmak üzere 2,03 TL zam gelmesi bekleniyor.

Motorinin litre fiyatına 13 Eylül Çarşamba gününden geçerli olmak üzere 2,03 TL zam gelmesi bekleniyor  Benzin grubunda ise fiyat değişikliği beklenmiyor.

Benzin grubunda ise fiyat değişikliği beklenmiyor.