GüNDEM Haber Girişi : 20 Nisan 2023 10:26

Bayramda otoyol ve köprüler ücretsiz mi? Ramazan Bayramı ve 23 Nisan'da ücretsiz olan yollar!

Bayramda otoyol ve köprüler ücretsiz mi? Ramazan Bayramı ve 23 Nisan'da ücretsiz olan yollar!

Bayramda hangi otoyollar ücretsiz araması yapılmaya başladı. Ramazan Bayramı öncesinde yollar ücretsiz olacak mı diye gündeme geldi. Ramazan Bayramı'nda köprü ve otoyol kullanacak vatandaşlar, bayramda 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Osmangazi Köprüsü ücret tarifesi hakkında araştırması yapıyor. Peki bayramda otoyol ve köprüler ücretsiz mi? Bayramda köprü ve otoyollar kaç gün ücretsiz olacak? İşte Ramazan Bayramı ve 23 Nisan'da ücretsiz olan yollar! 

BAYRAMDA OTOYOL VE KÖPRÜLER ÜCRETSİZ Mİ?

Ramazan Bayramı'nda köprü ve otoyolların ücretsiz olacağı hakkında alınan Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Alınan kararla yap-işlet-devret projeleri dışında otoyollar, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bayramda ücretsiz olacak.

Haber

KÖPRÜ VE OTOYOLLAR NE ZAMANA KADAR ÜCRETSİZ?

Ücretsiz olan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve otoyollar 20 Nisan 2023 Perşembe saat 00.00'dan başlayarak 24 Nisan 2023 Pazartesi günü saat 07.00'ye kadar ücretsiz olacak.

Haber

BAYRAMDA TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ Mİ?

Alınan kararla İstanbul, Ankara ve İzmir'de toplu taşıma ücretsiz olacak. Marmaray, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metrosu, Başkentray ve İzban ile belediyelerin yürüttüğü toplu taşıma hizmetleri 21 Nisan saat 00.00'dan 23 Nisan saat 24.00'e kadar ücretsiz olarak hizmet verecek.