GüNCEL Haber Girişi : 25 Ocak 2024 12:06

Bill Gates insanlara çip mi taktı? Komplo teorisi mi gerçek mi?

Bill Gates insanlara çip mi taktı? Komplo teorisi mi gerçek mi?

Koronavirüsten kâr etmekle ve sonrasında aşı ile insanlara çip yerleştirmekle suçlanan Bill Gates, komploları komik bulduğunu söyledi. Gates, "Ben neden senin nerede olduğunla ilgileneyim" dedi. Dünya, koronavirüs salgını gibi büyük bir felaket atlattı.

Dünya, koronavirüs salgını gibi büyük bir felaket atlattı. Milyonlarca insanın hayatını kaybettiği salgın sadece bununla kalmadı, dünya düzenini değiştirecek birçok değişikliğe neden oldu.  Ekonomiyi, tedarik zincirini ve insanların ve şirketlerin çalışma şeklini etkileyen bu salgınla beraber onlarca komplo teorisi de ortaya atıldı.

Ekonomiyi, tedarik zincirini ve insanların ve şirketlerin çalışma şeklini etkileyen bu salgınla beraber onlarca komplo teorisi de ortaya atıldı.DÜNYANIN SAYILI ZENGİNLERİ TEORİLERİN ODAĞINDAYDI Her olayda olduğu gibi burada da dünyanın sayılı zenginleri ve büyük teknoloji şirketlerinin sahipleri, bu komploların kahramanıydı.  BILL GATES'TEN KOMPLOLARA CEVAP

BILL GATES'TEN KOMPLOLARA CEVAP Onların başında ise Microsoft'un kurucusu Bill Gates geliyor. Gates, salgının başında; salgını çıkartmakla, aşının bulunmasından sonra ise aşıyı kullanarak insanlara çip yerleştirmekle suçlandı, bu konuda çeşitli komplolar üretildi  Bir podcast yayınında anlatan Gates, konu hakkında açıklamalarda bulundu.