GüNDEM Haber Girişi : 03 Nisan 2023 07:31

GALİP ÖZCAN 3.BÖLGE MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI

GALİP ÖZCAN 3.BÖLGE MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI

GALİP ÖZCAN 3.BÖLGEDEN MİLLETVEKİLİ A.ADAYI
Amasya’Lı Hemşerimiz Galip Özcan 14.Mayıs Seçimlerinde İstanbul’dan 3.Bölge Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaparak Çalışmalarını artırarak devam ettiriyor.
http://www.amasyahaber.com/galip-ozcan-3-bolgeden.../8741/
İSTANBUL-İstanbul’da Yaşayan Hemşerilerimizin Siyasi ,Ticari ve STK lar düzeyinde yapmış oldukları tüm çalışmalarını takip ederek kamuoyu bilgilendirme sosyal sorumluluğu içinde çalışan Amasya Haber Yönetici Editörümüz Salih Turgut yine herzamanki duyarlılığı içinde özelliklede yaklaşan seçimler öncesinde Siyasi hareketlilik nedeniylede daha duyarlılık içinde çalışmalarını yapmakta.
GALİP ÖZCAN Başlı başına görev adamı tabiri caizse . Küçükçekmece Belediye Danışmanı göreviyle süt düzey performansı İlçe dahilinde 81 Vilayete ait Stk larının tüm davet ve etkinlikleri ile Tüm Cami derneklerinin davetlerine sosyal çalışmalarına destekleri ile adeta atom karınca misali çalışan Hemşerimizi Küçükçekme Belediyesi Çalışma Ofisinde randvusu gereği bir buluşma gerçekleştirdi.
Başarılı ve duyarlı bir o kadarda sorumluluk bilinci içinde mütavazi kişiliği candan iletişimi ile dikkatleri üzerine çeken Hemşerimizin Böylesine değerli bir Görev için Aday adayı oluşu Biz Hemşerilerini oldukça sevindirdi.
Geceli Gündüzlü görev bilinciyle Mesai kavramı değil iş görme kavramıyle yıllardır sürdürdüğü çalışmalarını inşallah TBMM ‘dede devam ettirmesi dileklerimizle Görüşmemizi gerçekleştirdik.
Sohbet havasında neden aday aday olduğunu anlatırken Ben Geçmişte yaptığım Başarılı çalışmalarımı Halkım için daha üst düzeyde yapmağa adayım diye sözlerini devam ettirdi.
GALİP ÖZCAN Dünden bu Güne ::
1973 Tokat Turhal Doğumlu olan Hemşerimiz 1991 Yılında Turhal Lisesini bitirdi. Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilimleri öğrencisi olan Galip Özcan ,1993-1994 Yıllarında İş Hayatına VESPA Tekstil Dış Ticaret İthalat İhracaat firmasında Finans Müdürülüğü yaptı.
2000 yılında Evlilik yaptı 2001-2005 doğumlu iki Çocuk babasıdır.
STK'LAR // 1994 Yılında Kendi köyü Olan Damudere Derneği Kurucularından olup 1999-2010 yılları arasında Derneğin Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptı.
2009 Yılında Amasyalı dernekler Federasyonu Kuruculuğu, 2010 Yılında Karadeniz Konfederasyonu Kuruculuğu ,2013 Yılında Anadolu Konfederasyonu Kuruculuğu ,Küçükçekmece Garip Dede Cem Evi Üyeliği,İkitelli Cem Evi Üyeliği,İstanbul Cemevi Üyeliği ve Mütevelli Heyeti Yöneticiliği ,Çeşitli Yöre Derneklerinde Onursal Üyelik ve Camii Derneklerinde Onursal Üyelikleri .
SİYASET // 20.06.2007 Küçükçekmece İlçesi İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, 2008 Yılında İlçe Sekreterliği görevi 2016 yılına kadar devam etti. 2020 Yılında K.Çekmece Belediye Belediye Başkan Danışmanı görevi ve halen devam ediyorum ,Parti Sandığında En üst Kademeye kadar bütün görevlerde bulundu.2006-2016 Tüm seçimlerde Seçim Yürütüm içinde yer alarak bütün proğramlarda yer aldı ve aldığı görevlerini layıkıyle yerine getirdi.
ADAY ADAYLIĞI ile ilgili olarak sözlerini ‘’ Hem siyasi Hem İş Hemde STK’lar içindeki diyaloglarım nedeniyle Kazanmış olduğum tecrübelerimden faydalanarak Milletime Hizmet noktasında TBMM noktasında köprü olmak onların diline tercüman olmak seslerine kulak vermek için ADAY ADAYI OLDUM ,
Milletimin Vekilliğini en doğru Şekilde Yapacağıma inanıyorum ‘’dedi.
AMASYA HABER Olarak yıllardır duyarlı basın görevimiz nedeniyle toplumsal konularda yaptığı etkin çalışmalarını takipte olduğumuz Hemşerimiz Galip Özcan’a duyarlı hemşlerilerimizn destek vereceğinden şüphemiz yoktur. İnşallah talep ettiği dileklerinin gerçeğe dönüştüğü bir süreci yaşar diyoruz .Başarılar diliyoruz.
BASIN Salih Turgut // Amasya Haber Yönetici Editörü