GüNDEM Haber Girişi : 28 Şubat 2023 09:24

Kurtlar Vadisi'nde şok eden büyük İstanbul depremi mesajı! 'Simpsonlar filan hikaye' diyeceksiniz

Kurtlar Vadisi'nde şok eden büyük İstanbul depremi mesajı! 'Simpsonlar filan hikaye' diyeceksiniz

Son dönemde Simpsonlar ile gündeme gelen öngörüleri aratmayacak tahminler bu kez Kurtlar Vadisi'nde ortaya çıkmaya başladı.Bilindiği üzere Kurtlar Vadisi dizisi yayınlandığı dönemde özellikle derin devlet ve mafya ilişkisini sonrasında ise geleceğe yönelik tahminleriyle adından oldukça söz ettirmişti.

Bilindiği üzere Kurtlar Vadisi dizisi yayınlandığı dönemde özellikle derin devlet ve mafya ilişkisini sonrasında ise geleceğe yönelik tahminleriyle adından oldukça söz ettirmişti Bir döneme damgasını vurmuş efsane dizi Kurtlar Vadisi, aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen halen hatırı sayılır miktarda bir hayran kitlesine sahip olma özelliği taşıyor.

Bir döneme damgasını vurmuş efsane dizi Kurtlar Vadisi, aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen halen hatırı sayılır miktarda bir hayran kitlesine sahip olma özelliği taşıyor. Koronavirüsün ilk döneminde de yine

Koronavirüsün ilk döneminde de yine "Bu maske işinde çok para var", "Sars mikrobu Türkiye'de görüldü diye haber çıkarıp bir ayda 30 milyon maske satarlar" replikleri gündem olmuş, efsane dizi hafızalara tekrardan tazelenmişti. Kahramanmaraş merkezili büyük ve yıkıcı depremlerin meydana gelmesinin ardından Türkiye yaralarını sarmaya çalışırken, Kurtlar Vadisi Pusu'nun 2. Bölümünden bir sahne sosyal medyada gündem oldu. Dizide söz konusu sahnede Tuncay karakteri, Polat Alemdar'a büyük İstanbul depremi ve Kanal İstanbul projesinden söz ediyor.

Dizide söz konusu sahnede Tuncay karakteri, Polat Alemdar'a büyük İstanbul depremi ve Kanal İstanbul projesinden söz ediyor Tuncay, Polat Alemdar'a "Bu proje, İstanbul'un içinde yeni İstanbul yaratmak. Deprem riski taşımayan, şehrin Karadeniz'e yakın tarafına bin gökdelenli bir adacık yaratıp, (tıpkı Mannathan gibi) şehri oraya taşıyıp, doğal ve kültürel İstanbul görüntüsü haricindeki her şeyi yıkıp, depremdeki insan kaybını en az seviyeye indirmek" diyor.