GüNCEL Haber Girişi : 09 Şubat 2023 15:18

Acı içinde dökülen sevinç gözyaşları

Acı içinde dökülen sevinç gözyaşları
Acı içinde dökülen sevinç gözyaşları

Kahramanmaraş ve çevre illerde yıkıma yol açan depremin ardından, Türkiye’nin dört bir yanından gelen kurtarma ekipleri büyük bir özveriyle çalışmaya devam ediyor. Depremin 4. gününde enkaz altından mucize haberleri gelmeye devam ediyor. İşte akıllardan silinmeyecek sevinç gözyaşları... Deprem bölgesinden tüm Türkiye'ye umut olan haberler geliyor. Kahramanmaraş'ta 54 saat sonra İngilizce öğretmeni Mehmet Acar (33) sağ olarak kurtarıldı. Aynı binada odaklanan ekipler son bir saat içerisinde 2'si kadın 3 kişiyi çıkarmış oldu. Binada bir kişinin daha sağ olduğu bildirildi.

Deprem bölgesinden tüm Türkiye'ye umut olan haberler geliyor. Kahramanmaraş'ta 54 saat sonra İngilizce öğretmeni Mehmet Acar (33) sağ olarak kurtarıldı. Aynı binada odaklanan ekipler son bir saat içerisinde 2'si kadın 3 kişiyi çıkarmış oldu. Binada bir kişinin daha sağ olduğu bildirildi. ANNESİ EMZİREREK HAYATTA TUTTU 
1,5 yaşındaki Masal ile annesi Yeliz Kıraççakalı'ya (23) ulaşan ekipler, titizlikle sürdürdükleri çalışmanın ardından Masal'ı enkazdan çıkardı.

Deprem günü enkaz altından kendi imkanlarıyla çıkan ve 55 saatlik umutlu bekleyişin ardından bebeğine kavuşan baba Ömer Kıraççakalı, ambulansa alınan bebeğine sarılarak, büyük mutluluk yaşadı.

Çalışmaların ardından bebeğini emzirerek hayatta tuttuğunu belirten anne Yeliz Kıraççakalı'yı da enkazdan sağ olarak kurtarıldı.

ANNESİ EMZİREREK HAYATTA TUTTU 1,5 yaşındaki Masal ile annesi Yeliz Kıraççakalı'ya (23) ulaşan ekipler, titizlikle sürdürdükleri çalışmanın ardından Masal'ı enkazdan çıkardı. Deprem günü enkaz altından kendi imkanlarıyla çıkan ve 55 saatlik umutlu bekleyişin ardından bebeğine kavuşan baba Ömer Kıraççakalı, ambulansa alınan bebeğine sarılarak, büyük mutluluk yaşadı. Çalışmaların ardından bebeğini emzirerek hayatta tuttuğunu belirten anne Yeliz Kıraççakalı'yı da enkazdan sağ olarak kurtarıldı.