GüNDEM Haber Girişi : 24 Kasım 2023 10:55

Kanı bozuk pislik! İsrail'e destek veren Türk YouTuber'dan Müslümanlara tehdit!

Kanı bozuk pislik! İsrail'e destek veren Türk YouTuber'dan Müslümanlara tehdit!

UTANMAZ...NANKÖR...

.

Teknoloji kanalıyla yıllardır Müslüman Türk milletinin sırtından geçinen Recep Baltaş isimli YouTuber, terör oluşumu İsrail'e destek verdi ve kendisine tepki gösteren bir vatandaşa, "Sıra sana da gelecek. Anca uzaktan havlarsın İsrail'e fino gibi" dedi.

.

Daha önce yabancı bir kadın sosyal medya kullanıcısının Türkiye'de İslam'ın yaşanış şeklinden övgüyle bahsettiği paylaşıma yanıt olarak İslam'ı 'geri kalmış din' olarak niteleyip, "Siz (Mülteciler) bile Müslüman ülkeleri tercih etmiyorsunuz. Aslında Müslümanlar Batı'ya yolculuklarında kelimenin tam anlamıyla ölüyorlar. İslam kaybetti" ifadelerini kullanan YouTuber Recep Baltaş, Gazze Şeridi'nde adeta soykırıma uğrayan Müslümanlara da nefret kustu.

.

'Technopat' isimli YouTube kanalında yayınlarına devam eden Baltaş, İsrail'n katliama başlamasının ardından, "Tek yol İsrail" şeklinde paylaşım yaptı.

.

Baltaş ayrıca kendisine tepki gösteren kullanıcılara, "Sizlerin karşısında olan herkes dostumdur", "Üzülme sıra sana da gelecek. Ve hiçbir şey yapamayacaksınız bugün olduğu gibi. Ancak buradan havlarsınız İsrail'e" gibi skandal yanıtlar da verdi.

.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.