TüRKIYE Haber Girişi : 18 Aralık 2022 10:51

Doğuştan mutsuz 3 burç! Resmen gülmeyi bilmiyorlar

Karakteri etkileyen burçlar her bir duyguyu da yönlendirir. Bunlardan biri de doğuştan mutsuz olan burçlardır. Resmen gülmeyi unutan bu burçları sizler için araştırdık. Mutsuzluk artık onlar için bir öncelik olmuş. İşte doğuştan mutsuz 3 burç...   

İŞTE DOĞUŞTAN MUTSUZ 3 BURÇ 

 

BAŞAK BURCU

Aklına her şeyi takan ve takıntı haline getiren Başak burçları bunu kontrol edemedikleri için mutsuz olurlar. Geri de kalmak onlar için bir kabustur. Bu yüzden girdikleri her ortamda tedirgin ve mutsuz bir giriş yaparlar. Suratları hep asıktır. Uzun süre gülmezler. 

YAY BURCU 

Herkese ve her şeye karşı mesafeli başlarlar. Sahip oldukları değerleri korumak için mutsuz davranırlar. Çünkü insanların güldüklerinde sınırları bozduklarını düşünürler. Zihinlerinde oldukça zevkli heyecan verici fikirleri var. Ancak bunun dışarı çıkması durumunda çalınmasından korkarlar. Kısıtlamalara karşı olan Yay burçları kendilerini mutlu edecek insanların olduklarını düşünmezler. 

BALIK BURCU

Heyecanlı deli dolu gibi olsa da Balık Burçları mutlu olacaklarını düşünmezler. Çünkü onların için mutluluk sürekli devam etmesi gerekiyor. Kısa süre her şeye karşı olan Balık Burçları suratları asık otururlar. Yüz ifadelerini çok iyi kullanan Balık burcu mutsuzluğunu gözleriyle belli eder.

Doğuştan mutsuz 3 burç! Resmen gülmeyi bilmiyorlar